Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
0
​​​
MŪSU VĒRTĪBAS
​​

Mēs esam māsas. Mēs zinām,  ka darot kopā vienmēr var izdarīt vairāk. Mēs arī  izaugām kopā un turpinām "augt" vēl joprojām, meklējot papildus iespējas, kā dzīvot kvalitatīvi. Tas, ko mēs darām ir nezaudēt patiesās vērtības, kas ir svarīgas ikvienā no mums un visā sabiedrībā kopumā; neaizmirst, ka mēs paši esam savas dzīves veidotāji; mēs esam pārliecinātas, ka, ja mēs visi būtu mazliet empātiskāki, ētiskāki un atbildīgi viens par otru un visā, ko mēs darām, tas padarītu mūsu cilvēci kaut mazliet labāku. Par katru lietu vai darbību, ko mēs sniedzam viens otram, mēs saņemam gandarījumu, kas ir atgriezeniski un tieši tanī brīdī rodas labklājības dzirksteles, par to mēs esam drošas.  Mēs gribētu ticēt, ka enerģija, spēks un vēlme darīt lietas ar augstu sociālo pievienoto vērtību, motivē un iedvesmo tieši Tevi ielūkoties mūsu vērtību skalā un kopā ar mums atvērt patiesās vērtības ikvienā no Jums.

Mēs atbalstām Latvijas SOS bērnu ciematu asociāciju programmā "Piedzimstot bērniņam", un Jūs rūpējaties par ģimenēm, kurās ir nācis pasaulē bērniņš, it īpaši par jaunajām mammām, kurām ir nepieciešams emocionālais atbalsts. 

Mums rūp vide, kurā dzīvojam, tāpēc mūsu draugi un partneri ir tādu labo lietu darītāji, kuri atstāj labvēlīgu ietekmi uz vidi, un kuri ierindo sevi mūsu vērtību skalā.

Jo Jūsu nākotne ir bērni un vide, kurā dzīvojam!

EMPĀTIJA, ĒTIKA, ATBILDĪBA

​SIA Green Care ir radīts uzņēmums ar sociālu pievienoto vērtību.

Mēs esam ceļā uz Sociālā uzņēmuma statusu un ceram, ka tas notiks drīz, un pateicoties kopdarbam ar sabiedrību.

Uzņēmējdarbība vai labdarība? Pelnīt naudu vai glābt pasauli? Domāt par sevi vai palīdzēt citiem?

Sociālā uzņēmējdarbība saka drošu "jā" abām pusēm, parādot, ka ar lielu apņēmību un radošu pieeju iespējams daudz vairāk, nekā līdz šim esam domājuši.