Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
0

PROGRAMMA "PIEDZIMSTOT BĒRNIŅAM"

Pateicoties Jums, jaunās māmiņas, mēs visi kopā finansiāli atbalstām mazuļu vecākus, kuriem nepieciešams emocionāls un arī fizisks atbalsts.

Bērniņa piedzimšana parasti ir gaidīts un priecīgs notikums, tomēr neizbēgami tam līdzi nāk arī ne mazums grūtību, kas var aizēnot prieku - satraukums, vai manam bērniņam viss būs labi? Vai es būšu labs vecāks? Jā, arī tētim ir svarīgi justies emocionāli gatavam bērniņa ienākšanai ģimenē. Vai es pareizi savu mazuli baroju? Kāpēc mans bērniņš tik bieži raud? Šo visu piedzīvot ir normāli, ja vien šīs emocijas nesamilzt un nekļūst par jauno vecāku ikdienas sastāvdaļu. Daudz dzirdēts par pēcdzemdību depresiju, kas iezogas ģimenes ligzdiņā un diemžēl atstāj sekas uz māmiņas veselību, mazuļa attīstību un zeme zem kājām var sabrukt arī garā stiprai ģimenei . Tāpēc sadarbībā ar Latvijas SOS bērnu ciematu asociāciju, mēs un Jūs sniedzam atbalstu zīdaiņu vecākiem, kuriem nepieciešams šis atbalsts no ģimenes atbalsta personām PEP mammām. Uzzini par programmu vairāk šeit.

RŪPĒS PAR BĒRNIEM UN VIDI, ESAM VEIKUŠI PĒTĪJUMU
​​​

Testējot vairāku desmitu autiņbiksīšu ražotāju produktus, Jūsu bērniem esam atraduši visaugstākās kvalitātes ekoloģiskās autiņbiksītes no Šveices. Mēs esam pārliecināti, ka ražotājs ir radījis ilgtspējīgu produktu, kura ražošanas rezultātā tiek samazināta globālās ietekmes resursu izmantošana. Ražotāja komanda pastāvīgi pārbauda materiālus un procesus, izmantojot visaugstākos standartus, lai varētu samazināt  vai aizstāt resursu izmantošanu. Šī darba un pētījumu rezultāts ir autiņbiksītes PINGO. Produkta dizains ar minimālu materiālu piesaisti, nezaudējot komfortu un tā veiktspēju. Autiņbiksīšu pamatā ir FSC sertificēta celuloze, atbalstot ilgtspējīgu mežsaimniecību. To ražošanas procesā tiek izmantotas inovatīvas zaļās tehnoloģijas, rezultātā atstājot labvēlīgu ietekmi uz vidi. Ražošanas procesā CO2 izmeši tiek samazināti par vairāk kā 14%, 85% materiālu tiek izmantoti jau no pārstrādātiem materiāliem, autiņbiksītes nesatur krāsvielas un ir testētas pēc Starptautiskās pētniecības un testēšanas asociācijas Tekstilizstrādājumu un ādas ekoloģijas jomā metodēm, kā arī ražotas ar sertificētu enerģiju no saules, vēja un ūdens.  
Mēs esam par tīru gaisu, ko elpojam un "zaļāku" zāli, kurā rotaļājas mūsu bērni!